whatsapp waze
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית >> מאמרים >> שולחנות פינת אוכל נפתחים | שולחן אוכל נפתח

שולחנות פינת אוכל נפתחים | שולחן אוכל נפתח

חלומות מתגשמים


היום כאשר יותר ויותר בתים חדשים הולכים על האופציה של חלל גדול אחד שמשלב בין מטבח, פינת אוכל וסלון, האופציה של שולחנות פינת אוכל נפתחים רלוונטית יותר מתמיד, כיוון שהחלל הגדול מאפשר בכיף לשולחן גדול להיות מוצב באמצע, כך שאם תמיד חלמתם לארח את המשפחה המורחבת אצלכם בחג, דעו שעם שולחנות פינת אוכל נפתחים החלום עשוי בקלות להיות מציאותי.


כמה פשוט


שולחנות פינת אוכל נפתחים מבית נגריית עץ המשאלות מציעים לאינספור בתים להרוויח גם וגם. כך שגם ניתן להשאיר את השולחן במצבו הסגור ובכך להרוויח ריווח ותחושת מרחב, וגם ניתן להרוויח את התחושה הרגועה, כיוון שכשיבוא היום בו יעלה הרצון לשבת מסובים לשולחן בהרכב יותר גדול, לא יהיה צורך להעלות שולחן נוסף מהמרתף או להלוות מאחד השכנים, כיוון שכל שיהיה צריך לעשות הוא פשוט להאריך את הקיים ע"י פעולה מזערית, אינטואיטיבית ופשוטה.


מינוס מזערי


נגריית עץ המשאלות מתמחה בכל מה שנוגע לריהוט מעץ לבית, ובשולחנות פינת אוכל נפתחים בפרט. על כן אם גם אתם הגעתם למסקנה המתבקשת שהשולחן אותו אתם מחפשים צריך להיות ורסטילי, דעו שהגעתם למקום הנכון, דעו שזה המקום לקבל מענה הולם, מדויק ופרטני, כיוון שמלבד ההיצע הרב שקיים, גם ניתן להזמין שולחן לפי מידות ודרישות, כך שהמינוס היחידי הוא שניתן ללכת לאיבוד לאור המבחר הנרחב.


נושם, חושב ומריח עץ


על מנת לא ללכת לאיבוד ועל מנת לבחור את השולחן הנכון ביותר עבורכם מכל המבחר של שולחנות פינת האוכל הנפתחים, מומלץ לחשוב היטב לגבי הצרכים והעיצוב השולט בבית, וזאת עוד לפני שמגיעים למחסן התצוגה. עם זאת אם עדיין נתקלים בבלבול, דעו שתמיד ניתן להיעזר בצוות המקצועי של נגריית עץ המשאלות ולהסתמך על הניסיון העשיר שלהם. באופן שכזה לא פעם אנשים שמגיעים עם כיוון אחד יוצאים עם כיוון יותר מתאים ואידאלי ממה שחשבו, כי כך זה שמגיעים למקום שנושם, חושב ומריח עץ.


משאלות מתגשמות


נגריית עץ המשאלות מתמחה כבר שנים במתן פתרונות עבור רהיטים חכמים, מעוצבים ופונקציונאליים, כאשר שולחנות פינת אוכל נפתחים מהווה את המומחיות הראשית שלהם. החברה משלבת באופן חינני בין פונקציה לעיצוב, כך שהדגמים המתקבלים נוחים, מנחים לעבר שימוש אינטואיטיבי, פרקטיים ופונקציונליים, ועם זאת גם מאוד יוקרתיים, ססגוניים ומיוחדים. החברה מתחייבת לגבי איכות מוצר גבוהה, על עשייה ירוקה המתחשבת בסביבה ובעצים, וכל העת שוקדת על מתן פתרונות חדשים לטובת חידוש, ריענון ושיפור התוצאה. כך שאם חיפשתם אחר שולחנות פינת אוכל נפתחים- דעו שהגעתם למקום הנכון ביותר.
 

שולחן אוכל נפתח עץ המשאלות


שולחנות אוכל, כשמם כן הם, נועדו עבור צורכי אכילה. ניתן כמובן לסעוד ליד כל שולחן שהוא או כלל ללא שולחן. יחד עם זאת שולחן האוכל תפקידו על פי ההגדרה נעוץ בפעילות טקסית של סעודה יחדיו. שולחן מטבח קטן שעל ידו ניתן לנשנש או לערוך ארוחות קלות, שולחן סלוני נמוך שניתן להגיש עליו כיבוד, לא שייכים לסיווג זה של שולחנות אוכל. אלו האחרונים מגיעים בגודל רחב יותר וניתן מסביב להן להושיב כמות גדולה של סועדים בכיסאות מרווחים ונוחים וליהנות מארוחה נעימה, ארוכה ונינוחה לגמרי.
 

ליהנות מכל העולמות


שולחן אוכל נפתח בעץ המשאלות מעניק לכם מגוון רחב של פתרונות עבור צרכים מגוונים. ראשית כול החברה נוהגת לייצר את כל הרהיטים מחומרי גלם מובחרים ומץ מלא, ולא זו בלבד מקפידה לייצר את הרהיטים בעבודת יד מושקעת ומוקפדת עד אחרון הפרטים. אין ספק כי אם ברצונכם לשדרג את חלל המטבח והסלון, עץ המשאלות היא הכתובת המקצועית ביותר עבורכם עם מגוון דגמים ועיצובים של שולחנות אוכל נפתחים. במגזר הביתי מוצבים שולחנות אוכל בפינות אוכל ולא אחת מהוות חלק בלתי נפרד מחלל המגורים של הבית.
 

גדלים משתנים וכמות סועדים


אולם בבתים מרווחים וגדולים יותר אנו מוצאים לרוב שולחנות אוכל בחדרי אוכל מיוחדים לכך. הגודל של שולחנות האוכל נמדד על פי מספר האנשים שניתן להושיב מסביבם בצורה מרווחת ונינוחה. כך לדוגמא שולחן אוכל קטן נועד להכיל בין ארבעה עד שישה אנשים, שולחן אוכל גדול עבור שנים עשר עד עשרים סועדים ואילו שולחן אוכל מאד גדול נועד עבור שלושים סועדים ולמעלה מכך. קיימים שולחנות שכאשר הם במצב הסגור שלהם הם יכולים להכיל שמונה סועדים, אך ביכולתם גם להיפתח ולהתאים לכמות של עשרים אנשים ולמעלה מכך.
 

עץ המשאלות


שולחן אוכל נפתח בעץ המשאלות מיוצר בסדנת אומן ייחודית בעזרת בעלי מלאה שהעץ זורם בדמם. החברה מייצרת שולחנות אוכל איכותיים ומיוחדים, המגיעים במגוון רחב של עיצובים מקוריים ונבנים מחומרי הגלם המובחרים והאיכותיים ביותר. ליצירת קשר עם החברה, ניתן להתקשר אל טלפון מספר: 03-9607636.

 

צרו
קשר

קבל הצעת מחיר