whatsapp waze
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית >> מאמרים >> פינות אוכל עץ מלא / פינות אוכל עגולות נפתחות

פינות אוכל עץ מלא / פינות אוכל עגולות נפתחות


פינות אוכל  נפתחות עץ מלא הן מן הסתם פינות האוכל היפות ביותר שניתן להכניס הביתה. עץ מלא פירושו – עץ אמיתי ואיכותי, ולא שום תחליף עץ או עץ לבוד ומעובד. פינות אוכל עץ מלא מביאות לאחד האזורים החשובים ביותר בבית את היופי, האיכות והיוקרה של העץ המלא. כמו כל פינות האוכל, גם פינות אוכל עץ מלא כוללות שולחן וכסאות תואמים. אולם, בניגוד לפינות אוכל "סטנדרטיות" שעשויות מעץ לבוד מחופה בפורניר או בפורמייקה, פינות אוכל עץ מלא בנויות אכן מעץ מלא וטהור בלבד.מה זה נותן בעצם? פינות אוכל עץ מלא שבנויות מעץ מלא הן קודם כל יפות יותר – אין כמו הטקסטורה והמראה של עץ טבעי, וכל התחליפים והחיקויים אינם יכולים לדמות לו. כאשר אתה מניח יד על העץ הטבעי, התחושה היא שונה וייחודית – פינות אוכל נפתחות עץ מלא משדרות תחושה חמימה ונינוחה, תחושה שעוברת גם לכלים ולמזון ומעשירה את הסעודה. אלו אינן מילים בעלמא – צריך לנסות כדי להבין זאת!

פינות אוכל  מעוצבות מעץ מלא הן תמיד חזקות יותר, יציבות יותר ומאריכות ימים יותר. הדבר נכון גם לגבי שולחנות וגם לגבי הכסאות – פינות אוכל עץ מלא שומרות על צורתן, יציבותן וחוזקן למשך שנים רבות מאוד. בכל משפחה ניתן למצוא רהיטים שעברו בירושה, ורובם המכריע של רהיטים אלה בנוי מעץ מלא. זה טבעו של החומר – עץ מלא חזק יותר, והחיבורים בין החלקים השונים עמידים הרבה יותר. במקרה הפרטי של פינות אוכל עץ מלא עם שולחנות נפתחים ומתארכים, שולחנות אלה יציבים יותר גם במצב פתוח.בנגריית "עץ המשאלות" אוהבים מאוד לתכנן, לעצב ולייצר פינות אוכל עץ מלא עבור הלקוחות המובחרים שמבקשים זאת. פינות אוכל עץ מלא מעוצבות ומיוצרות בנגריית "עץ המשאלות" בדיוק בהתאם לדרישות הלקוחות והעדפותיהם; פינות אוכל מעוצבות מעץ מלא מתוצרת "עץ המשאלות" הן רכוש יקר ויפהפה לדורות.פינות אוכל עגולות נפתחות

פינות האוכל הריבועיות או המלבניות מוכרות היטב לכולנו. בפינות אוכל אלו אנו מבחינים בשולחן שמאיפה שלא נסתכל עליו אנו נראה לפנינו ארבע דפנות. אם ברצונכם להשיג חזות מעט שונה, כזו שתצליח לשבור את המוסכמות עליכם להתחיל בחיפוש אח פינות אוכל בעיצוב יותר מרענן, ועדיף לפזול לכיוון של פינות אוכל עגולות נפתחות. פינות אוכל אלו מציעות לנו לשבור את אותם הקווים הישרים, את הפינות הישרות על מנת ליצור חזות יותר מעודכנת וייחודית שתמשוך את עין המתבונן ותייצר בקרבו עניין רב.
 

אפקט המעגליות

הקן המשפחתי הוא הבית ואילו ליבו של הקן הוא פינת האוכל. מכאן חשוב לוודא כי פינת האוכל תהייה בעלת אווירה מזמינה ונעימה, חיובית ונינוחה. בחירה בפינות אוכל עגולות שנפתחות מאפשרת לייצר תחושה מזינה והרמונית, חמה ומחבקת. ישיבה מסביב לשולחן עגול מעניקה לנו תחושה כאילו מחבקים אותנו ובכך למעשה מונעת תחושה של ניכור או ריחוק במקום זאת מעצימה את תחושת ה-ביחד בצורה משמעותית. פינות אוכל שמעוצבות בצורה עגולה נחשבות לבחירה האידיאלית עבור משפחות מרובות נפשות.
 

קהלי יעד אפשריים

זאת מהסיבה הפשוטה שניתן לשבת מסביב לפינת האוכל בצורה נעימה האחד ליד השני מבלי לאבד מקום חיוני. פינות אוכל עגולות נפתחות מתאימות גם עבור משפחות יותר קטנות ואף עבור זוגות צעירים בלבד מאחר ופינת האוכל תוכל לטשטש את המרחק בין שני המסובים לשולחן ותעניק תחושה של קרבה גדולה ואינטימיות נעימה. כיום ניתן למצוא פינות אוכל מעוגלות במגוון רחב של חומרים, גדלים, עיצובים וגוונים. כמו כן, אפשר להתחיל מפינה קטנה ועגולה ולגלות כי השולחן בתוכה מסוגל להפוך לשולחן עגול הרבה יותר גדול.
 

עץ המשאלות

חברת עץ המשאלות עוסקת כבר מזה כמה שנים בתחום הייצור והשיווק של ריהוט מעץ ובפרט פינות אוכל עגולות ונפתחות. החברה הייתה אחראית לייצור של מגוון דגמים שזכו בפרסים ארציים וידועה ברמת השקעתה בפרטים הקטנים, שימוש בחומרי גלם מובחרים, שמירה על איכות הסביבה וכן הלאה. לבירורים נוספים אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם החברה בטלפון מספר: 03-9607636.

 

צרו
קשר

קבל הצעת מחיר