whatsapp waze
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית >> מאמרים >> פינות אוכל נפתחות | שולחנות אוכל נפתחים

פינות אוכל נפתחות | שולחנות אוכל נפתחים


עץ המשאלות היא חברה אשר מייצרת ומשווקת מוצרים רבים בין היתר שולחנות  פינת אוכלת נפתחות, שולחנות אוכל נפתחים אשר מפותחים על ידי מנגנוני פתיחה שונים ורבים בכל סוג שולחנות אוכל נפתחות יש מנגנון אחר ולעיתים שולחן אחד יכול לשלב שני מנגנוני פתיחה או יותר. כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של חברת עץ המשאלות כדי לבדוק עוד מידע ופרטים לגבי שולחנות נפתחים של עץ המשאלות. שולחנות  אוכל מרובעים נפתחים הם למעשה פינות אוכל נפתחות מעץ אשר יש להם מנגנונים אשר מסייעים להם במשך היום יום להיות קומפקטיים ומתאימים בגודלם לבתים סטנדרטיים ואף בתים קטנים יחסית, וכאשר יש צורך מיוחד המנגנונים הללו יכולים לסייע לאותם שולחנות נפתחים להפוך לשולחנות פינות אוכל נפתחות גדולות בהרבה ממה שהיו לפני כן ולכן הם מסייעים לנו לארח יותר אנשים מאשר בדרך כלל, להושיב מספר יותר גדול של אנשים מסביב לשולחן וככה אנחנו לא צריכים לדאוג לגבי גודל השולחן שלנו כי כשאנחנו צריכים להשתמש בו הוא איננו גדול מדי ומאסיבי עבורנו ועבור המשפחה שלנו אבל כאשר אנחנו צריכים לארח בו או לחגוג חגיגה או אירוע אנחנו הופכים את השולחן הרגיל שלנו למצב של שולחנות אוכל נפתחים וכך תוך שניות אפשר להושיב ארבעה או יותר אנשים מסביב לשולחן.  יתרונות של שולחנות אוכל נפתחים

היתרון הגדול ביותר הוא הדואליות של השולחן הזה. מצד אחד, במשך היום יום כאשר אנחנו מתנהלים סביב השולחן בארוחות משפחתיות או אפילו ארוחות פרטניות של כל פעם מישהו אחר, אותם שולחנות אוכל נפתחים למעשה משמשים אותנו במקום יחסית נוח, קומפקטי, לא גדול במיוחד, לשבת לידו כל המשפחה וליהנות משיחה משפחתית אינטימית ופרטית ללא צורך בעריכה והכנות מוקדמות יותר מדי. מצד שני, אותם שולחנות אוכל נפתחות משמשים אותנו במקרים מיוחדים ובאירועים מסוימים בתור שולחנות אוכל  מרובעים נפתחים על ידי מנגנונים שונים אשר משתנים בייצור לייצור ועוזרים לנו בעזרתה הכנה מוקדמת וללא הרבה מאמץ פיזי לפתוח את השולחנות שיש לנו שיהפכו בן רגע אל שולחנות אוכל נפתחים שיכולים להושיב סביבם אנשים רבים אפילו לאירועים וחגיגות גדולים במיוחד כמו ליל הסדר וכדומה.
כיצד בוחרים שולחנות נפתחים ?

כאשר אנחנו חושבים כיצד אנחנו רוצים לרכוש שולחנות נפתחים עלינו לחשוב על מספר גורמים ראשית אנחנו צריכים לחשוב על קביעת התקציב שאנחנו מעוניינים להשקיע על שולחנות אוכל נפתחים וכאשר אנחנו מבינים איזה תקציב מתאים לנו אנחנו צריכים להחליט כי לאורך כל הדרך של התהליך רכישת כסאות נפתחים נישאר עם אותו תקציב ולא נתפתה בן רגע לשנות את התקציב ולהגדיל אותו או להיפך להתפשר על משהו שאנחנו לא רצינו לקנות רק כי מישהו משכנע אותנו לכך. מלבד זאת עלינו לחשוב על גדלים שיתאימו לנו באותם שולחנות אוכל נפתחים ואילו צבעים אנחנו רוצים שיהיו לנו באותם שולחנות נפתחים מכיוון ששולחנות אוכל נפתחים הם חלק מאוד חשוב מהריהוט שיש לנו בבית וצריך להקפיד שאנחנו רוכשים שולחנות נפתחים בעיצוב שולחנות אשר יתאים לנו לעיצוב הקיים בביתנו.למה מומלץ לרכוש אצלנו שולחנות אוכל נפתחים ?

עץ המשאלות היא חברה מובילה בתחום של ייצור שולחנות אוכל נפתחים/פינות אוכל נפתחות מעץ מכל הסוגים כל הגדלים וכל הצבעים אשר יוכלו להתאים לכל בית ולכל אדם אשר צריך לרכוש שולחנות נפתחים לכל מטרה שהיא.
 

פינות אוכל נפתחים

בחירת פינות אוכל נפתחים חייבת להיעשות בצורה חכמה על מנת ליהנות ממוצר סופי שמשרה אווירה חמה ונעימה. יש לזכור כי תהליך החשיבוה עצמו נדרש להיעשות טרם בודקים ובחונים פינות אוכל שונות. מדובר בשלב שחשוב לבצע אותו לפני שיוצאים לערוך סקר שוק. זאת כדי שתהליך הרכישה עצמו לא יהיה מוטה ויצליח לענות באמת על כלל הצרכים הנידונים של הרוכשים. להלן כמה נקודות חשובות ומרכזיות שיש לתת עליהן את הדעת ולבסוף גם את המענה, במסגרת בחירת פינות אוכל נפתחות.
 

נקודות מרכזיות המחייבות מענה טרם הרכישה

ראשית יש להגדיר במדויק את מטרות השימוש בפינת האוכל, האם למשל מדובר בשימוש על בסיס יומי, אירוח חד פעמי או שתי האפשרויות גם יחד. יש לתת את הדעת בנוסף על הנושא של הניקוי, התחזוקה והתפעול של פינת האוכל לרבות השולחנות והכיסאות שהיא כוללת. האם חשוב לכם כי השולחן יהיה קל לפתיחה גם למעלה מגיל שבעים כאשר יעלה הצורך לארח את כל בני המשפחה, הנכדים ואולי גם הנינים. יש לחשוב גם על שריטות אפשריות בעקבות הזזת השולחן והכיסאות בפינת האוכל ועל האפשרות להזיזם על גבי שטיח מקיר לקיר.
 

מרחב ואווירה

יש לשקול בכובד ראש את הנושא של המרחב והאווירה שפינת האוכל הנפתחת משרה בחלל הבית. כאן יש לשאול את השאלות הבאות: איפה יש להציב את פינת האוכל, מה גודל המרחב, האם נעדיף לבחור פינת אוכל מלבנית, מרובעת או בכלל עגולה, מהן מידות השולחן של פינת האוכל כאשר הוא סגור ומשרת את בני הבית בלבד, ומהן המידות של השולחן כאשר הוא פתוח. יש לוודא כי מידות השולחן יספיקו מצד אחד עבור אירוח של כל בני המשפחה ומצד שני יאפשרו גם תנועה חופשית והגשה נינוחה מבלי חסימת המרחב הנתון.
 

עץ המשאלות

חברת עץ המשאלות גאה להשתייך אל נישה מיוחדת זו של ייצור פינות אוכל נפתחים ושולחנות במגוון גדלים, צורות וסגנונות עיצוב. החברה מנוסה ובקיאה מאד במיטב הטכנולוגיות וזאת במטרה להמציא כל פעם מחדש פתרונות מצוינים לפינות אוכל מעוצבות עם אפשרות פתיחה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו בטלפון מספר: 03-9607636.

 

צרו
קשר

קבל הצעת מחיר