whatsapp waze
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
דף הבית >> מאמרים >> אודות עובדי עץ המשאלות

אודות עובדי עץ המשאלות


משה צבר

משה מלווה את אומן העץ, עופר זהר עוד לפני שעץ המשאלות הפך למותג מבוקש. למשה למעלה מ-20 שנות ותק בעבודה לצד עופר זהר. כבר בשנת 1993 הצטרף משה למלאכת הגשמת השולחנות. היום משה אמון על פיתוח והרכבה של פתרונות הגדלה לפינות אירוח ושולחנות נפתחים. משה מציין שבשבילו "עץ המשאלות הוא בית, מקום שכיף לעבוד בו יום-יום" כל מבקר שרואה את משה בעת עבודתו, בעיקר בזמן הרכבת השולחנות מעץ מלא יכול לראות שמדובר באדם שאוהב לעבוד בעץ.

יצחק אשכנזי                       

יצחק הינו הצבעי בה' הידיעה, במסגרת תהליך הגשמת השולחן נקראים הלקוחות לראות תהליך הייצור ממש לפני שמרכיביו נכנסים לצביעה. כך שיצחק שלנו פוגש כל זוג שמגשים אצלנו את שולחנו. התמחותו של יצחק מורכבת מהבנתו את רצונו של הלקוח והתאמתו לגוון המסוים והייחודי כמענה.  יצחק אמון על מלאכת הצביעה משנת 2010. יצחק מצהיר שלמרות זמנו הקצר בעץ המשאלות, מדובר בבית ובמקום של הנאה.

ענת ברנהרד

ענת מנהלת את כל התחום הכספים והספקים בעץ המשאלות. ענת הצטרפה לעץ המשאלות בתחילתה של שנת 2010 ומאז היא חולשת ממשרדה שממוקם בסמוך למפעל האומן על נושא הספקים ומקפידה יחד עם עופר זהר לבחור בקפידה את ספקי חומר הגלם שלנו ולהמשיך להפעיל מערכת בקרה כחלק ממערך איכות השירות של עץ המשאלות. ענת אמרה שמבחינתה העבודה בעץ המשאלות זה פשוט חוויה. היא שמחה על האפשרות שבמקום עבודתה היא יכולה פשוט להיכנס ל"אזור היצירה" ולחוות את העבודה העברית.

שרית סטרומצה

שרית הצטרפה אלינו בשלהי 2012, היום היא משנה למנכ"ל ויד ימינו בכל תחום שירות הלקוחות וניהול השיווק. גם משרדה של שרית נמצא בסמוך למפעל, בתוך גלריית החלומות, היכן שחלק גדול מכם, הלקוחות, מגיע כדי לחוות, להרגיש ולראות את פתרונות האירוח שלנו. שרית סיפרה לנו שאחד הדברים שמניעים אותה הוא חברת האנשים איתם היא עובדת, החל ממגשימי החלומות באזור היצירה ועד לציבור הלקוחות שפוקדים אותנו.

עופר זהר

עפר הינו דור שלישי לחרשי עץ והוא ליבה הפועם של יצירת פתרונות האירוח של עץ המשאלות. בשנת 2002 שינה עופר את תחום פעילותו והקים חברה למכירה למגזר הפרטי בלבד, מאותו רגע כל הייצור הפך להיות ייצור בהתאמה אישית. מהשינוי הזה נגזרו עוד שינויים רבים שהפכו את עץ המשאלות למה שהוא היום, מותג מוביל הידוע באיכותו ובהקפדה על עבודה עברית. עופר אמון על המצאת הפתרון (שמתחיל באיתור הקושי או הבעיה) ובזמן שאינו שוקד על ההמצאה החדשה הוא מתפקד כג'וקר, עובר בין מגשימי החלומות, בודק, מעיר ומאיר וכמובן שמידי פעם מתמסר למסור ולעבודת העיצוב בעץ שהוא כה אוהב. עופר סיפר לנו שמבחינתו עץ המשאלות הוא מקום שאפשר להגשים בו חלומות, מקום שמספק פתרונות לציבור לקוחותיו ומקום שבו הוא יכול לממש את עצמו.

שני זהר

שני הינה מנהלת מדיה שיווקית, שני הפכה לעובדת מן המניין בשנת 2008 אולם משחר ילדותה היא בילתה שעות על גבי שעות באזור היצירה. כנראה שהרצון ליצור ולעצב מחדש עובר בתורשה כיוון שגם את לימודיה האקדמאים שני בחרה בתחום ההנדסה, בבי"ס לעיצוב שנקר ובהם היא מוכיחה את יכולותיה, יכולות שהביאו לה את התואר כמצטיינת דיקן. התמחותה של שני בעץ המשאלות היא בתחום השיווק והפרסום במדיה החדשה ובמדיה המסורתית. עץ המשאלות עבורה הוא בית שני, לא מדובר בהשאלה אלא באמת במקום שבו גדלה והתפתחה ועודנה מתפתחת, הן מבחינת הידע והן בגילוי עצמי של יכולות חדשות.

יניב זהר

יניב הינו בן הזקונים של אמן העץ עופר זהר. יניב מרבה לבלות באזור היצירה, מיד עם צלצול השיעור האחרון בביה"ס, יניב קופץ על אופניו ומדווש למפעל עץ המשאלות. מגיל שש ועד היום, ובכל חופשת קיץ מגיע יניב ומסייע בשיוף השולחנות וריפוד הכיסאות. בשנתיים האחרונות גילה יניב יכולות מדהימות כאיש שירות ומכירות והוא הכוכב של עץ המשאלות בתערוכת ריהוטים המוכרת. יניב מצליח לייצר אווירה כה נינוחה ונעימה שמשתלבת עם היכרות ומקצועיות שמביאים את ציבור המבקרים לרכוש ממנו את השולחנות ומערכות הישיבה להם הם זקוקים וזאת על אף מראהו וגילו הצעיר. יניב מצהיר שהוא רוצה להיות בהתחלה חרש עץ ולאחר מכן להיכנס לתפקיד ניהולי ולסייע לאביו, עופר זהר בחברה.

סער מודעי

סער הינו הצעיר שבחבורה, סער הצטרף לעץ המשאלות בשנת 2013 והינו מתלמד במקצוע הנגרות. תפקידו בהגשמת השולחן הינו תפקיד מרכזי, התאמת והרכבת המסילות להגדלת השולחנות הקטנים, עבודה שנדרשת בה מיומנות ודיוק כדי שהפתיחה תהייה כפי שמתחייב בשולחן נפתח של עץ המשאלות – קלילה, נוחה, בטוחה ואסתטית. בנוסף סער חותך את החלקים הקטנים שמורכבים לאחר מכן לשולחנות. סער סיפר לנו שמבחינתו העבודה בעץ המשאלות מאתגרת, מיוחדת ומעניינת. כל יום הוא לומד משהו חדש, ומבחינתו זה כיף אמיתי.

יוסי גורקאן

יוסי הצטרף לצוות המכירות של עץ המשאלות ב-2012, וניהל את החנות של הנגרייה כשהייתה פתוחה. ליוסי ניסיון של 30 שנה במכירות, והוא דובר חמש שפות, ביניהן טורקית, ספרדית וצרפתית. יוסי התמקם בגלריית החלומות לצד שרית, וניתן לראותו כל יום טורח ודואג לשמור על המקום מסודר, מזמין ונקי מפני אבק ונסורת שמתגנבים מאזור היצירה. מעבר לכך, ליוסי ידע טכני רב והוא עוזר למגשימי החלומות בתחזוקת המכונות באזור היצירה. יוסי אומר שבעץ המשאלות יש סביבה חברתית נעימה, הן מצד הלקוחות והן מצד שאר העובדים, והעבודה מרתקת אותו. כשהוא מציע קפה, מומלץ בחום להגיב בחיוב.

דני דרזל

דני הצטרף לצוות מגשימי השולחנות ב-2014, אך גם בעבר היה נגר בעץ המשאלות. לדני ניסיון של 28 שנים כנגר, ומומחיותו העיקרית היא הרכבת כסאות. בעץ המשאלות תפקידיו כוללים הכנת והרכבת כסאות ורגלי שולחנות, והרכבה ראשונית של השולחנות. דני אומר שכיף לעבוד עם עץ, אבל הכי כיף לעבוד בעץ המשאלות לצד אנשים כאלו. לדבריו זהו מקום עבודה יציב, ורמת איכות בלתי מתפשרת.
 

צרו
קשר

קבל הצעת מחיר